Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

MUDr. Šírková Eva endokrinolog Příbram

Ord. specialisty - endokrinologie


Kontakt
Příbram 26101, Na Příkopech 102
Telefon: 318620858 Nahlásit neplatné číslo


                       
Místo na mapě
Databáze lékařů v České republice. Hledejte svého lékaře v rozsáhlé databázi lékařů, nemocnic, pohotovostí. Naše databázi se znažíme udržet vždy aktuální, aby jste se hledanému lékaři vždy dovolali. V diskusi si můžete přečíst reference o příslušném lékaři. Pokud máte s lékaři novou zkušenost, podělte se s ostatími pacienty a napište o Vašem lékaři nové hodnocení.
Diskuse k lékaři
 
MUDr. Eva Šírková - endokrinologie!!! Naše zkušenost s paní doktorkou a její sestrou je opravdu alarmující. Nechápu, jak je možné, že v dnešní době může někdo takto neprofesionálně a nelidsky vůbec ordinovat. Maminka je po infarktu v léčení skvělých lékařů v Praze. Říkali jsme si, že endokrinologii jí prozatím ponecháme v Příbrami, byla zaléčená a priority byly pochopitelně jinde. Do té doby, než si její ošetřující lékař, pan profesor z Ikemu, a její kardioložka vyžádali okamžité endokrinologické vyšetření. Nejenže nebylo možné se do ordinace dovolat, jen tento úkon nám zabral dva týdny. Ale po dovolání do ordinace mamince velmi nevybíravě sestra sdělila, že ji doktorka neošetří a dala jí termín až za 4 měsíce (!!!) s tím, že jí doporučení jiného doktora nezajímá, a pokud jí není dobře, ať si jde na kardiologii a je neobtěžuje. Sestra (tedy NElékař, bez lékařského vzdělání) posuzuje závažnost zdravotního stavu pacienta, dělá to po telefonu, zpochybňuje rozhodnutí ošetřujícího profesora internisty a kardiologa. To vše velmi hrubě a neuctivě vůči starému nemocnému člověku. Samozřejmě jsme ještě ten den zajistili termín u pražského endokrinologa, který maminku přijal do své péče. Do této ordinace už nikdy více. Takoví zdravotníci jsou ostudou pomáhajících profesí. Svými neodbornými rozhodnutími ohrožují životy pacientů, nemluvě o lékařské etice. Podáváme stížnost na Českou lékařskou komoru. Dokud jako pacienti budeme mlčky tolerovat takové chování, budou mít tito lidé stále moc rozhodovat o našem zdraví a o zdraví našich blízkých.
Od: Kateřina
 

Komentáře k MUDr. Šírková Eva  zde v diskusi představují soukromé názory diskutujících návštěvníků webu.

Vložení nového komentáře do diskuse.

Vložte nový komentář. Podělte se o své zkušenosti s ostatními návštěvníky webu.

Jméno


Komentář


Váš email (nebude v diskusi zobrazen)


Kontrola proti spamu
  6 6 8 8 8 8

Váš komentář nebude zobrazen, pokud bude obsahovat závadný obsah.

Děkujeme všem návštěvníkům webu, kteří přispějí do diskuse hodnotnými příspěvky.
 


Adresář slovenských lékařů | Jeden z největších adresářů praktických, zubních a dalších lékařů | Ortopedické vložky do bot | Návrh firemního loga | Další odkazy
   (c) 2010-2019 Databáze lékařů České Republiky
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.